background

Co je filozofie Principy života®

JAK TO FUNGUJE
Semináře Principů života kombinují teorii s praxí
Průběh semináře

Na seminářím se budete dostávat k hlubšímu pochopení toho, kým jste a také, kým nejste. Budete zpochybňovat svoje představy o sobě i okolí. Jen tak se snáze dostanete ke svým cílům, touhám a přáním v osobní i v profesní rovině. Budete pracovat na tom, abyste tyto dvě roviny uměli vhodně propojit a nemuseli se vzdát ničeho, co potřebujete k tomu, abyste byli spokojeni.

 

V situacích, ve kterých jsme, ať už se to týká vztahů, práce či čehokoliv jiného, vždy jednáme tak, jak to odpovídá našemu pohledu na svět, na život, jak vidíme sebe, druhé, jak se díváme na muže, na ženy, na vztahy, na manželství, na výchovu, na úspěch, na „smůlu“ na „štěstí“, na to, co podle sebe smíme a nesmíme dělat, říkat atd. A podle toho, co my považujeme pro nás za hodnotné, pak využíváme příležitosti a možnosti ve svém životě, které se nám naskytnou. Anebo nevyužíváme. Je to naše vlastní životní filozofie…

 

Něčeho jsme si vědomi, ale mnoho z tohoto všeho máme uloženo ve svém podvědomí a háček je v tom, že protože s tím vědomě nepočítáme, nechápeme, proč se nám v životě „dějí“ tyhle věci a druhým ne, proč máme na něco „štěstí a na něco smůlu“ a druzí ne, proč se opakovaně dostáváme do různých životních situací, které se nám nelíbí, a proč se nám nedaří vytvořit si to, po čem toužíme.

 

Na seminářích se proto učíme orientovat se v sobě, tříbit myšlenky, rozumět svým touhám, snům, cílům, abychom je pak mohli realizovat. Já sama jsem zažila a stále zažívám ten rozdíl ve výsledcích, když se postavím k něčemu aktivně a převezmu odpovědnost za to, co se v mém životě děje, kdy změním v sobě postoj k té situaci, a když jsem pasivní vykonavatel, nebo dokonce se cítím být obětí událostí. Prostřednictvím procesu studia seminářů PŽ®, tedy díky tomuto postupnému poznávání širších souvislostí, si pak můžeme vytvářet vlastní názor na sebe, situace a okolí. A o svůj vlastní názor se pak ve svém rozhodování můžeme bezpečně opřít.

''Být pánem vlastního života'' - úvodní seminář pro začínající

Pro ty, kdo mají chuť vystavět si osobnost takovým způsobem, aby se na cestě za svými individuálními cíli, za svými sny, mohli vždy opřít o svůj vlastní názor, tedy o svůj rozum a taky o to, co skutečně cítí, a dívali se tak na vše mnohem šířeji než dosud, nabízíme třídenní seminář “Být pánem vlastního života.”

Přihlaste se na seminář jednoduše pomocí tohoto formuláře

    Back to top of page